foshter (foshter) wrote,
foshter
foshter

Вісті із Закарпаття! Кремльовські щупальця, настоящі йовбаки і порнографія.

Лежу пуд черешньов, ластівка співат, сидячи на електричному дротові (інтересно, а чого її током не б'є???), по нозі повзе бавусатий бумбарь, палить сонечко, курю цигаретлик.

Позераву ож пост аналітики вам до гузиці, то й не буду вецце нич писати. Слухайте, шо вам дурний Наєм пиздить.

Но але закарпатські новини будуть.

Нись новинов №1 у нашому селови стало діло отравлиння Микули. Сякого треша нашой село не знало 723 роки од коли пирші закарпатці вибили в околицях мамонтув і построїли генделик.

Всьо било тихо, кури греблися на гнойови, сусідські діти наїлися зелених грушок і срали нарідко у тингириці, вино текло ріков, а у телевізорі указовали мадярський серіал про Арпада.

Але туй на вулици завила сірена і начався двіжняк. Кить коротко, то прийшла скора, наскоро у ниї зашмарили сусіда Микулу і наскоро политіла у район. Отравлениє!
Микула вижив, промили му мацок, зробили трилітрову клізму у гузицю і пустили дому.

Але се факт. Методом дедуктивного аналіза імені Дохтора Ватсона і мусора Холмса Фоштер і Старий Фоштер (муй отиць) розкрили се діло!
Кить вам інтересно, то коротко уповім як ся стало се собитіє, котрой розкололо історію нашого славного села на До і ПОКАД.
Микула - дідо 75 років. Страшний грибарь. Просто ужасний. Цілтий рік ходить у ліс і приносить гриби. Хуй його знає, ци він там з 12 місяцями самогон глушить, але факт са лишат фактом.

Айбо нись шось пушло не так, бо замісь іти і пити з 12 місяцями Микула найшов корч із чорними ягодами. У Микулі пролупив вочі ісслєдоватєль і льотчік-іспитатєль. І ун не довго думавучи шмарив у писок пясть сих ягод. І промкнув.
Неудівітєльно, шо Микулу начало неподєцьки гребсти і ун наскоро побіг дому ги ямайський спрінтер. Але за 1 метр до порога свої хижі у Микули случився епічний кольоровий ПРИХОД! Короче, злитіла му криша вкониць.
Микула зайшов у двір, роздівся догола, виліз на купу гною задер ноги і руки ид горі і почав гавкати. І вити. Як пес. Через годину сього кіна у двір зайшла сусідка і вупала в ахуй. Дале начався двіжняк і визвали скору. Дале ви знаєте.
Послє бесіди із Микулом і його описанням ми прийшли ид висновкові, шо старий йовбак нажерся вовчих ягод. Се добре, шо він зжер лем жменю і їмив галюнікі, бо кить їх зжерти бюльше, то мож а вадь са йобнути, а вадь записатися у пожизнєнні шахтьори - тоісь склиїти ласти ци приняти іслам.

Але шо з челядниками робит Росия 1 (Микула даколи позерат сю хуйню і неудівітєльно чого ун пішов у хащу і нажерся вовчих ягод, а кацапи йобнулися на усю бімбовку)!!! Путін одповісь і за се. Коли прийде час. Кить прийде.

Всьо остальноє - рутина: там згоріла хижа, там якиїсь дибіл збив мотором стовпа і лишив село без електрики, вобщем, всьо як усе.

З вами був ЖЖ "Відвага і Ковбаса!", не переключайтеса.

WP_20150714_14_53_48_Pro
Tags: Паннонія, алєнєй тучних косяки, кочумання, мандри
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments